به جرات میتوان گفت تابلو اولین ابزار تبلیغاتی برای یک کسب و کار به شمار میرود. نصب تابلو از قدیم مورد توجه صاحبان مشاغل بوده است و در گذشته نیز این تابلوها با اشکال به خصوصی ساخته می شدند. این موضوع که تا به امروز نیز ادامه داشته است نشانه میزان اهمیت نصب تابلو می باشد.

لذا شرکت لیوار در صورت داشتن شرایط مد نظر برای شما تابلو فروشگاه را بصورت کاملا رایگان تهیه و نصب می نماید 

دلایل نصب تابلو

در این بخش به مهم ترین دلایلی که نشان می دهد چرا نصب تابلو برای مغازه مهم است می پردازیم.

  • کمک به پیدا کردن آدرس: ممکن است موقعیت مکانی محل کسب و کار شما به شکلی باشد که مشتریان به سادگی نتوانند آن را پیدا کنند. در این مواقع استفاده از تابلو می تواند بسیار کمک کننده باشد. نصب یک تابلوی مناسب می تواند به مشتریان در پیدا کردن محل کسب و کار شما حتی با وجود سر راست نبودن آدرس کمک کند.
  • رقابت با رقبا: ممکن است در کنار شما کسب و کارهایی مشابه در حال فعالیت باشند. در این مواقع نصب یک تابلوی زیبا و چشم گیر می تواند باعث به چشم آمدن فروشگاه شما شود. به طور حتم مشتریانی که با هیچ یک از شما آشنایی نداشته باشند وارد مغازه ای می شوند که تابلوی بهتر و شیک تری را نصب کرده است.
  • تقویت برند و نام تجاری: یک تابلوی مناسب بیانگر میزان تجربه و کیفیت برند شما است و نشان می دهد که شما تا چه اندازه در کار خود حرفه ای هستید. هر چقدر تابلوی کسب و کار شما باشکوه تر و حرفه ای تر ساخته شود افراد بیشتری به شما و برندتان اعتماد می کنند.
  • تبلیغات همیشگی: با یک بار نصب تابلو برای همیشه کسب و کار خود را تبلیغ می کنید. این موضوع در مورد روش های تبلیغاتی دیگر صدق نمیکند و بارها باید تمدید شوند. از آن گذشته هر بار باید هزینه هایی را متحمل شوید.

با ما در تماس باشید

تاثیر تابلو بر فروش

یکی از دلایل اهمیت نصب تابلو برای مغازه  تاثیر آن بر فروش است. اگر کسب و کار  خود را تازه راه اندازی کرده اید و هنوز کسی شما را نمی شناسد با نصب تابلو به سادگی می توانید خدمات یا محصولات خود را به دیگران معرفی کنید.

اگر تابلویی که استفاده می کنید طرح جذابی داشته باشد در ذهن مخاطب ماندگار می شود. این موضوع تاثیر زیادی در موفقیت و افزایش فروش شما خواهد داشت. زمانی که تابلوی شما در ذهن مخاطب نقش می بندد به احتمال زیاد اگر دوباره به خدمات یا محصولات مشابه نیاز داشته باشد به شما مراجعه خواهد کرد.

با استفاده از تابلوهای زیبا و مدرن می توانید خود را در میان رقبایتان متمایز کنید و باعث شوید کسب و کار شما چشمگیرتر به نظر برسد. با این کار فروش شما نیز تا حد زیادی افزایش پیدا خواهد کرد.