شرکت win4net korea

نماینده توزیع محصولات شرکت کره ایی win4net

شرکت لیوار نماینده فروش محصولات وین ۴نت کره جنوبی در ایران (غرب ایران )۲۰۱۰-۲۰۱۲-۲۰۱۳

شرکت WIN4NET در سال ۲۰۰۰ میلادی به ثبت رسید. این شرکت با همکاری و توافق شرکت LG توانست کار خود را آغاز کرده و وارد بازار دوربین مداربسته و تجهیزات نظارت تصویری شود. این شرکت با پیشرفت خوب خود در زمینه محصولات نظارتی در جمع تولید کنندگان برتر این نوع محصولات در جهان قرار گرفت. تیم تحقیق و توسعه (R&D) این شرکت در سال ۲۰۰۴ موفق به دریافت جایزه بهترین تیم تحقیق و توسعه از سازمان علوم و فناوری این کشور شد. این شرکت به اینکون (INCON) تغییر نام داده است ولی هنوز در خیلی از موارد آن را با نام قبلی می شناسند.

پیشرفت ها و موفقیت های شرکت کره ایی وین فور نت

این شرکت در سال ۲۰۱۴ با ۲ پله ارتقا به عنوان چهل و چهارمین تولید کننده برتر دوربین مداربسته از ۵۰ تولید کننده این رده محصولات قرار گرفت.

۳۴۴

ساعت کار

فروردین ۱۳۹۹

تاریخ شروع

۸۲۰ متر مربع

مساحت

۴۴.۰۰۰ میلیون تومان

بودجه

معرفی محصولات

محصولات نظارتی شرکت وینفورنت شامل طیف وسیعی از محصولات مانند : انواع دوربین مداربسته آنالوگ , دوربین مداربسته تحت شبکه (IP) , تجهیزات ذخیره سازی دوربین مداربسته مانند دستگاه NVR, دوربین مداربسته AHD, دوربین مداربسته HD-SDI, نرم افزارهای نظارتی و … می شود.

سفارش محصولات win4net

شرکت لیوار نماینده فروش محصولات وین ۴نت کره جنوبی در ایران (غرب ایران )۲۰۱۲-۲۰۱۴

دفتر رسمی شرکت وینفورنت (WIN4NET) یا INCON جدید در کشور کره قرار دارد. به دلیل عدم وجود نمایندگی فروش و عدم استقبال واردکنندگان ایرانی متاسفانه محصولات این شرکت در ایران فعلا قابل تهیه نمی باشند.

در صورت تمایل به خرید محصولات این شرکت باید مستقیما از طریق مکاتبه با نمایندگان این کشور در کشورهای همسایه اقدام به خرید این محصولات نمایید. یا از طریق شرکت های واسطه اقدام به خرید این محصولات به صورت سفارشی نمایید.